Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Runowo Sławieńskie

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Banacha

Zatorze,Słupsk(Runowo Sławieńskie + 10 km)

310 000 zł39 m² 7 948,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zatorze, banacha, 2 pokoje świetna lokalizacja! Idealne dla rodziny lub pod wynajem - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk - Pełna własność pełne prawo do lokalu - Dwa oddzielne pokoje funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Leśna

Bierkowo(Runowo Sławieńskie + 9 km)

210 000 zł4 300 m² 48,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano rolna, położona w gm. Redzikowo (dawniej gm. Słupsk), w m. Bierkowo przy ul. Leśnej. Działka o numerze ewidencyjnym 103/4, powierzchni 0,43 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Bronowo

Bronowo(Runowo Sławieńskie + 18 km)

450 000 zł348,44 m² 1 291,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Zapraszamy nowa, dobra cena wyjątkowa propozycja inwestycyjna, klimatyczny, z zachowaniem przedwojennej architektury budynek W otulinie drzew I tarasowo ułożonych stawów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem, ul. Kolorowa

Ustka Zachodnia,Ustka(Runowo Sławieńskie + 20 km)

849 000 zł97,40 m² 8 716,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja Położone w Ustce, znanym i popularnym nadmorskim kurorcie, kameralne osiedle stokor vip apartamenty znajduje się po zachodniej stronie miasta. Jest odsunięte od śródmiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Wydmie

Ustka Zachodnia,Ustka(Runowo Sławieńskie + 20 km)

899 000 zł111,80 m² 8 041,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Rozkładowe mieszkanie 111,80 M Z 2 balkonami i garażem - Ustka, ul. Na Wydmie, blisko Morza Bałtyckiego z widokiem na Wydmy! Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna ogrodzona Machowinko

Machowinko(Runowo Sławieńskie + 23 km)

2 500 000 zł7 018 m² 356,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka na Wybrzeżu , częściowo zabudowana i zagospodarowana. Działka położona między Ustką a Rowami w odległości 2,3 km od morza, machowinko z dojazdem na plażę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Wytowno

Wytowno(Runowo Sławieńskie + 21 km)

135 000 zł3 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kompleks działek nad morzem, 23 257 m2, wytowno, gm. Ustka. Oferujemy na sprzedaż kompleks działek o łącznej powierzchni 23 257 m2, położony w malowniczej miejscowości Wytowno, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Głobino

Głobino(Runowo Sławieńskie + 13 km)

189 000 zł1 000 m² 189 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż - 14 działek budowlanych W głobinie, ul. Cicha Spokojna lokalizacja | mpzp | Blisko Słupska Oferujemy na sprzedaż 14 atrakcyjnych działek budowlanych, położonych w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Słupsk(Runowo Sławieńskie + 10 km)

65 000 zł19 m² 3 421,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Garaż jednostanowiskowy w zabudowie szeregowej, słupsk ul. Poniatowskiego; powierzchnia garażu 19 mkw, kanał, brama blaszana, dwuskrzydłowa,

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Runowo Sławieńskie

Runowo Sławieńskie,pomorskie

450 000 zł67 m² 6 694,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 67,22m2 posadowiony na działce o pow. 1200m2 w spokojnej miejscowości - Runowo Sławieńskie k. Reblina. Posesja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Runowo Sławieńskie

Runowo Sławieńskie,pomorskie

290 000 zł130 m² 2 230,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opis: ładnie zagospodarowane podwórko Ogród warzywny , drzewka owocowe 7 arów ziemi rolnej

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij